Gümüş Tektaş Yüzük Modelleri

0
195 views

Aksesuar sektörüne şöyle bir bakıldığında birçok maden kullanılmaktadır. Bu madenlerin gerek görsel gerek maddi değeri gerekse işleniş kolaylığına göre birçok açıdan değerlendirilerek aksesuar olarak kullanıldığı görülmektedir. Bu aksesuarların kullanıldığı madenlerin en değerli olanlarından bir tanesi kuşkusuz altındır. Doğada çok yumuşak ve şekil alması çok zor olduğundan bazı işlemlerden geçerek ayar dediğimiz durumu ortaya koyan bir durum söz konusu olmakta bu da altının modelleri ve ayarları arasında fiyat farkı oluşturmakta.

Gümüş Tektaş Yüzük Modelleri

Altından sonra yaygın olarak kullanılan bir başka madende gümüştür. İşlenişi işçiliği ve görsel olarak altınla yarışacak durumda olduğu söylenebilir. Kişilerin aksesuarlarına özellikle gümüş olanlara düzenli bakım yapmaları ilk günkü güzelliğini koruyan takı anlamına gelmektedir. Yüzükler içerisinde tektaş modelini ve asaletini bilmeyen yoktur. Gümüş tektaş yüzüklerin o kadar parlak ve göze hoş gelen modelleri var ki gözlerinizi üzerinden alamayacağınız modeller vitrinlerde alıcılarını beklemektedir.

Kadınların özellikle özel günlerde hediye olarak hayallerini süsleyen tektaş yüzükler evlenme tekliflerinin de başroldeki kahramanı olarak görülmekte. En çok tercih edilen yüzük modellerinden bir tanesi olduğu söylenilebilir.

CEVAP VER