Oniks Taşı Hangi Çakra ile Uyumludur?

0
167 views

İnsanlara şifa veren, herhangi bir zararı bulunmayan, doğanın vermiş olduğu mucizeler içerisinde yer alan bazı taşlar vardır. Bu taşlar çeşitli aşınmalar ya da doğa olayları neticesinde oluşurlar, daha sonra da taş uzmanları tarafından toplanarak elde edilen veriler neticesinde ticarete uygun hale getirilirler. Bu taşlar arasında oniks taşı da yerini korumaya devam etmektedir.

Oniks Taşı Hangi Çakra ile Uyumludur?

Doğada serbest halde bulunan taşlardan oniks taşının insan sağlığına birçok olumlu etkisi vardır. Cinsel sağlığın üzerindeki pozitif yanlarından tutun da; nazardan koruma özelliğine kadar birçok yararı bulunan taş çakralarla da uyum sağlama özelliğine sahiptir. Oniks taşının hangi çakralarla uyum sağlama özelliğinin bulunduğu konusunda araştırmalar yaptık.

Oniks Taşı Kök Çakra ile Uyumludur

Vücudumuzun en önemli bölgelerinden olan üreme organlarının yer aldığı bölüm bir insanın kadınsal ya da erkek özelliklerini yerine getirmesi için önem taşımaktadır. Üreme organları ve kuyruk sokumu bölgesinde yer alan çakramız ise; kök çarkadır ve oniks taşı kök çakra ile uyumlu olan değerli taştır.

CEVAP VER