Altın Düğün Seti Modelleri

0
541 views

Düğünler en fazla uğraşın yapıldığı ve hem gelin ile damadın, hem de her iki tarafın da ailecek yorulmalar, stresler yaşadığı sürece işaret eder. Bu süreç dahilinde bazı hazırlıklar yapılır. Takılar alınır  ve damadın tarafından kıza hediye edilerek takılır. Düğünde takılan ve yakın çevre tarafından hediye edilen takılar arasında altın düğün seti de vardır.

Altın Düğün Seti Modelleri

Düğünlerde bizim geleneklerimiz ve adetlerimiz çerçevesinde damadın annesi, kızın annesi ya da en yakın aile üyeleri tarafından altın düğün seti takılmaktadır. Ancak, genel olarak çiftin yakın arkadaşıysanız ya da bir aile dostuysanız da; altın düğün seti modelleri arasından tercih yapmanız doğru sonuçlar doğurur.

Altın takı seti modelleri değişiklik göstermektedir. Gün geçtikçe daha değişik şekillerde karşımıza çıkan ve insanların takmaktan hoşlandıkları modeller arasına giriş yapmayı başaran altın düğün seti modelleri saçın toplanma şeklinden, kıyafetin duruş tarzına kadar her durumu etkileyen modellerdir. Yüzüğü, kolyesi ve küpesi dahil birçok parçadan oluşan setleri seçerken aldığınız kişinin tarzını bilmeniz önemlidir.

CEVAP VER