Yılın Trend Alyans Modelleri

0
916 views

Evlilik sürecinin en heyecanlı anlarından biri; alyans seçimidir. Alyans seçerken, ortak bir zevkte buluşmak isteyen çiftler, yüzlerce çeşit ve model arasında kaybolurlar. Bu özel anlarda son karar verdikleri alyanslar, parmaklarında aşklarının ve sadakatlerinin bir sembolü olarak evliliklerini temsil eder. Alacağınız alyansı sürekli değiştirme seçeneğiniz olmadığı için, doğru bir modelde karar kılmanız önemlidir. Eğer, kısa sürede taşları dökülecek ve yıpranacak bir alyans modeli seçerseniz, bir süre sonra görünümü sizi mutsuz edecektir.

Evliliğin en şık simgesi olan alyans modelleri, 2015 yılında çok özel tasarımlar ile takı üreticilerinin koleksiyonlarında yeri aldı. Her biri ayrı şıklıktaki bu alyanslar, her zevke hitap eden şık detaylar ile de görenleri adeta büyülüyor. Evlenecek çiftler için her yaşın terci edebileceği özellikteki desenler ile satışa sunulan yeni alyans modelleri, en çok genç çiftlerin beğenisini kazanıyor. Özellikle, içki ve üç renk şeritli, barok desenli, siyah şeritlerin yer aldığı ve beyaz altın alyanslar, bu yılın trendleri arasında yerini alıyor.

Evlenecek çiftler için alyans büyük bir önem arz ettiğinde, takı üreticileri de alyans üretiminde çiftlerin uyumu yakalayacağı çift alyans modelleri koleksiyonlarına ağırlık vermektedirler. Bu alyanslar, uyumlu bir çift alyans düşünenlerin ilk yöneldikleri modellerdir. Yine, tek alyanslarda da bayanlar ve erkekler için ayrı şıklıkta tasarlanan alyanslar mevcuttur. Sizler de yılın trendi alyans modelleri ile evliliğinizi taçlandırabilirsiniz.

Yilin-trend-alyans-modelleri-1 Yilin-trend-alyans-modelleri-2 Yilin-trend-alyans-modelleri-3 Yilin-trend-alyans-modelleri-4

CEVAP VER