Alyans ayarları ve modelleri

0
1.040 views

Son günlerin en gözde meslekleri arasında yer alan takı tasarım günlük kullanılan takılar ile birlikte insanların hayatlarını birleştirdikleri günde de kullanılan alyans modellerini de tasarlamaya başlamışlardır. Geçmiş dönemler de çoğunlukla atölye ustalarının tasarımlarından farklı modeller ortaya çıkaramayan atölyeler artık hem teknolojinin gelişmesi hem de uzman kişiler tarafından tasarlanan tasarımlar ile oldukça farklı bir boyut kazanmaya başlamıştır.
Kullanılan alyans modelleri genellikle 14 ayar altın tercih edilse de günümüzde ucuz olması bakımından 8 ayar alyans modelleri tercih edilirken bu durumu yatırıma çevirmeye çalışanlar ise 22 ayar alyans modellerini tercih etmektedirler.
Evlilik yüzükleri gibi nişan yüzüklerinin bir çok modeli bulunmaktadır. Özellikle günümüzde hem taşlı hem de taşsız modelleri ile birlikte farklı renk ve model seçenekleri oldukça fazladır. Nişan yüzük modelleri bu kadar çokken yüzükler arasından seçim yapmak da bir o kadar zor olabilmektedir.

alyans modelleri
alyans modelleri
2017 alyans modelleri
2017 alyans modelleri

 

 

 

 

 

 

Kadınlara özel olarak üretilen yüzük modelleri daha farklıdır. Bu modeller de taş detayları ile birlikte birden fazla rengi aynı anda kullanabilme imkanı da mevcuttur. Bu durumda da yüzükler oldukça değerli ve önemli bir ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Son zamanlarda gençler arasında oldukça popüler olan bu ürünler oldukça değerli bir ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. Bu alyansların kullanımları oldukça farklı ve değişik anlamlar da ifade edilmesi bir ömür boyu yaşamlara da anlam katacağı içindir. Bu yüzden doğur yüzüğü seçebilmek çok önemlidir. 2017 Nişan yüzük modelleri özelliklede bir çok model ile kaşımıza çıkmaktadır.

CEVAP VER