Gümüş Yüzük Modelleri

0
719 views

Takılar aslında her ne kadar bayanların son derece gerekli olan takıları olarak gözükse de erkeklerin de sevdiği ve özellikle erkeklerin son yıllarda daha fazla kullanmak istediği takılar arasında yerini almaktadır. Erkeklerin ve bayanların ortak şekilde kullandığı takılar arasında alyans modelleri yer alıyor. Bazı erkekler altın takmak istemediğinden dolayı gümüş yüzükler daha ön plandadır.

2017 Gümüş Yüzük Modelleri

Her sene değişen yüzük modası geçen sene daha çok fantezi yüzüklerden yanayken; artık daha tarihi ya da sade modellerin bize hitap ettiğini görmekteyiz. Yıllarca değişen takı modasında değişmeyen yüzükler ise; alyans modelleri olmuştur. Alyanslar kimi zaman altın, kimi zaman da gümüş olabilir ve bu çiftlere göre değişiklik gösterebilir.

2017 yılında gümüş yüzüklerin daha çok satıldığını görmekteyiz. Altın fiyatlarının pahalanması sonucunda ve kimi erkeklerin altın takmaya karşı olması nedeni ile 2017 yılında evlenen çiftlerde gümüş alyans yüzük modelleri arasından bir seçim yapıldığını görmekteyiz. Siz de yakın zamanda evlenecekseniz bu modellere göz atmanız yanlış olmaz.

CEVAP VER