Sevgililere Özel Alyans Modelleri

0
254 views

Eski dönemlere bakılıp şu anki dönemlerle karşılaştırıldığı takdirde birçok farklılığın ortaya çıktığını görmekteyiz. Eskiden sevgili olma gibi bir durum söz konusu değilken; aileler aracılığı ile tanışan çiftler evleniyor ve Türk örf, adet ya da geleneklerine uygun şekilde düğün aşamaları geçilip dünya evine giriyorlardı. Oysa artık çiftlerin kendi eş adaylarını kendileri seçtikleri ve uzunca süren sevgili dönemi olduğunu görmekteyiz.

2017 Sevgililere Özel Alyans Modelleri

Sevgililer bir yıl ve daha üzerinde sevgili yani; flört dönemi geçirdilerse evlenmeden evleniyormuş gibi davranmak istemeye başladılar. Bu duruma örnek vermek gerekirse; önceden sadece evlenecek olan çiftler parmaklarına alyans takarlarken; artık sevgililer de ciddi olduklarını beyan etmek için alyans takmaya başladılar.

 Büyükler bu durumun her ne kadar yanlış olduklarını söyleseler de yaptıklarının bir yanlış durum olmadığını iddia eden çiftler bu Sevgililer Günü’nde de birbirlerine alyans almaya kararlılar. Sevgililer Günü’nde ciddiyeti arttırmak isteyen çiftler daha sadece ve mizacı  yüksek alyans modelleri arasından bir tercih yapmaktalar. Çok ciddi ve yüksek fiyatlı yüzükler tercih etmemekteler.

CEVAP VER