Pırlanta Kolye Modelleri

0
159 views

Pırlanta her kadının en çok sevdiği taş olmuştur son yıllarda. Pırlantanın bu kadar sevilen bir taş olması onun birçok olağanüstü özelliğinden gelir. Hem parlaklığı hem de gelişen teknoloji sayesinde üretilen birçok farklı model alıcının beğenisini kazanmıştır. Pırlanta taşında bir kolye alırken dikkat etmemiz gereken birkaç özellik vardır bunlar pırlantanın daha da güzel ve farklı olmasını sağlar. Kesim, renk, berraklık ve de karat ağırlığı gibi terimler pırlanta alırken dikkat edilmesi gereken kavramlardır.

Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlanta kolyelerden en bilinen ve en sık kullanılan model tektaş şeklindeki modellerdir, gerek kenarları çerçeve şeklinde çevrili tektaş kolye modelleri gerekse çok küçük pırlantadan taşından yapılan modeller çok sevilen trend de modellerdir. Pırlanta kolyeler de bir diğer sevilen ve hep trend de kalan model ise pırlanta gerdanlıklardır.

Tüm özel günlerde ve davetlerde kadınlar için vazgeçilmez takılar olan pırlanta kolyeler en güzel kıyafetlerin tamamlayıcısı olmuştur. Her yıl yenilenen modeller olsa da bunlar hep trend de olan modellerdir.

CEVAP VER