Sevgililer Günü Aile Kolyesi

0
115 views

Sevgililer günü aynı zamanda birçok evli çift için sevgilerini gösterebilmelerini n bir bahanesi haline gelmiştir. Bu yüzden sevgililer gününe yapılan özel tasarımlar kimi zamanda aileler için yapılmaya başlanmıştır. Zaten sevgilerini ve birbirlerine olan aşklarını çocuklar ile tazelemiş çiftler, eşlerine  sevgililer gününde de çocuklarının da içinde olduğu hoş armağanlar almak ister. İşte aile kolyeleri böyle çiftler için çok anlamlı ve ayrıca da maneviyatı yüksek hediyelerdir.

Sevgililer Günü Aile Kolyesi Modelleri

Birçok farklı tasarım ile karşımıza çıkan aile kolyelerinin bilinen ve en eski modeli iki yana açılan kapaklı kolyelerdir biryana çocuklarının diğer yana eşinin fotoğrafını koyan çiftler bir ömür eskimeyecek bir hediyeye sahip olmuş olur.

Bir diğer model de ise iç içe geçen yağmur damlalarında yazan aile bireylerinin isimleridir, ya da bir kalbin içinde eşlerin adı yazılır ve kenarına evlilik yıldönümlerinin tarihi eklenir. Bunların yanında da kalbin içinde işlenmiş anne ve bebek figürü gibi orijinal fikirler aile kolyelerinin çeşitleri arasında yer alır.

CEVAP VER