Uyumlu Alyanslar

0
246 views

Günümüzde söz ve nişan törenleri için çiftlerin seçmiş oldukları alyanslar, düğün sonrasında da kullanmaya devam ettikleri ve aşklarını temsil eden takılar olmaktadır.  Evlenecek çiftler düğün öncesi takı alışverişine çıktıklarında, alyans seçiminde ayrı bir özen göstermeliler. Bu yüzükleri uzun yıllar parmaklarında taşıyacakları için, yıpranmayacak ve daha rahat modellere göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Taşlı ve girintili desenli alyanslar her ne kadar şık modeller olsa da, bir süre sonra yıpranabilmektedir. Bu nedenle, klasik ve sade alyanslar da çiftlerin beğendikleri evlilik takıları olmaktadır.

Söz ve nişan töreninde sağ el parmağına takılan alyanslar, çiftlerin sözlü veya nişanlı olduklarının bir kanıtı olarak parmaklarında taşıdıkları takılar olmaktadır. Nikah töreninden sonra ise; bu yüzükler sol ele takılarak evli olduklarının herkes tarafından bilinmesini sağlarlar. Bir yandan da birbirlerine olan aşkın ev sadakatin sembolü olarak bu yüzükler, en önemli seçimlerden biridir.

Evlenecek çiftler alyans alışverişinde daha çok uyumlu modeller arasında karar vermekten yana seçim yaparlar. Bu doğrultuda, takı üreticileri de artık hemen her alyans modelinde çift alyans olarak üretim yapmakta ve uyumlu alyans modellerini çiftlere sunmaktadırlar. Erkekler alyans seçiminde daha sade ve bayanlar da daha gösterişli modellere yöneldikleri için, takı üreticileri de uyumlu alyansların bayanlar için olan modellerinde taş detayı kullanmaktadırlar.  Yazımızın devamında yer alan görseller, yılın en trend alyans modellerinden örnekler sizleri bekliyor.

Uyumlu-alyanslar-1 Uyumlu-alyanslar-2 Uyumlu-alyanslar-3 Uyumlu-alyanslar-4

CEVAP VER