En Özel Alyanslar

0
709 views

Alyanslar, modellerine bağlı olarak farklı kategorilerde satışa sunulmaktadır. Klasik, modern, taşlı, motifli, pırlantalı, beyaz altın ve sarı altın gibi farklı model çeşitliliğinde satışa sunulan altın alyanslar, son yıllarda daha şık süslemeler ile bayanların gönlünü fethediyor.

Anne ve babalarımızın parmaklarından hiç çıkarmadıkları klasik alyanslar, yeni sezonda da klasik havasını koruyan şıklık ve ufak detaylar ile beğeniye sunuluyor. Klasik alyanslar, uzun yıllar yıpranmadan ilk günkü görünümünü koruması açısından da son derece kullanışlıdır. Çiftlerin tercihi olan klasik sarı altın alyanslar, fiyat bakımından da son derece caziptir.

Modern alyanslar, evlilik hayalleri kuran ve evlilik yolunda önemli bir adım atan genç çiftlerin son yıllardaki favori takıları olma özelliğini taşıyor. Modern bir tasarıma sahip olan altın alyanslar, aynı zamanda taşlı süslemeler ve çeşitli desenler ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Özellikle son yıllarda takı modasında rüzgar gibi esen Osmanlı motifleri, alyans çeşitlerinde de kendini gösteriyor. Ancak, Osmanlı temalı alyansla 2015 yılında çok daha modern bir görünüm ile takı üreticilerinin koleksiyonlarında sahiplerini beklemektedir.

Özel tasarım ve el işçiliği ile hazırlanan alyanslar, en özel düğün takıları olarak 2015 yılının trendleri arasında yerini alıyor. Özellikle çift alyanslarda zengin bir model çeşitliliği söz konusudur. Alyans almaya çıkan çiftler bu zengin model yelpazesi arasından seçim yapmakta zorluk çekebilirler. Yazımızın devamında en özel alyanslar sizleri bekliyor.

En-ozel-alyanslar-1 En-ozel-alyanslar-2 En-ozel-alyanslar-3 En-ozel-alyanslar-4

 

CEVAP VER