Özel Tasarım 2015 Alyans Modelleri

0
592 views

Evlilik için ilk adımı atan ve hayatlarında yeni bir sayfa açmaya hazırlanan çiftler, bu önemli kararı aldıktan sonra ilk olarak evlilikleri boyunca parmaklarından çıkarmayacakları takılar olan alyans seçimi yaparlar. Alyans seçimi; çiftler açısından gelinlik ve mekan seçimi kadar önem taşır. Evliliği taçlandıran alyans modelleri, zengin bir çeşit yelpazesine sahip olduğu için; evlilik hazırlıkları yapan çiftler için hem heyecanlı, hem de bir o kadar kararsız anlar yaşanır. Ortak bir zevkte buluşmak isteyen ve uyumlu bir çift alyans seçmek isteyen gelin ve damat adayları, alyans seçiminde epey vakit harcarlar. Bayanlar genellikle daha gösterişli ve erkekler de daha klasik model alyans hayal ettikleri için; takı tasarımcıları iki tarafın da mutlu olması için çok özel çift alyans modelleri piyasaya sürmekteler. Artık uyumlu alyanslarda, bayanlar için tasarlanan modellere taş ve pırlanta detayı da ekleniyor.

2015 alyans modelleri, yine iddiasını koruyan tasarımlar ile sergileniyor. Yeni alyanslar arasında en beğenilen modeller ise; beyaz ve sarı altın uyum içinde oldu, iki renkli alyanslar oluyor. Yine; siyah çizgili, Osmanlı motifli, sade, taşlı ve desenli alyanslar da çok özel şıklığa sahiptir. Bol çeşide sahip yeni alyanslar arasında;  beyaz ve sarı altın, bronz ve bakırın kullanıldığı renkli modeller de bu yıl büyük beğeni topladı. Yazımızın devamında evlenecek çiftlere özel en şık 2015 alyans modelleri arasından örnekler sunuyoruz.

Ozel-tasarim-2015-alyans-modelleri-1 Ozel-tasarim-2015-alyans-modelleri-2 Ozel-tasarim-2015-alyans-modelleri-3 Ozel-tasarim-2015-alyans-modelleri-4

 

CEVAP VER