İsimli Alyans Modelleri

0
317 views

Kişiye özel olması açısından isimli alyans modelleri son zamanlarda oldukça beğenilmeye başlanmıştır. Sevdiğiniz kişinin isminin üzerinde yazıldığı isimli alyans modelleri özel olarak tasarlandığı için kişiye özeldir. Bu da onu daha da anlamlı bir yüzük yapmaktadır.

Eskilerden beri klasik alyansların içine yazılan isimlerin artık daha da gün yüzüne çıkarak, tamamen yüzüğün üzerini kaplayan isimlerle oldukça beğeni kazandı. Bu modeller çiftler tarafından da özel bulunduğu için çokça tercih edilmeye başlandı.

İsimli alyans modelleri birçok çeşide sahiptir. Bu modeller arasından doğru modeli seçebilmek de oldukça önemlidir Ayrıca belirtmek gerekir ki bu alyans modellerinde altının işçiliği oldukça fazladır. Bu işçilikten dolayı alyans fiyatlarında artık olabilmektedir. Ayrıca yeni model ile yüzüğünüzü değiştirmek isterseniz ya da özel sebeplerden dolayı geri satma işlemlerinde de aldığınızdan çok daha ucuza satabilme durumu söz konusudur. Bu konulardan dolayı da dikkatli karar vermek gerekmektedir.

İsimli Alyans Modelleri

İsimli Alyanslar

Alyanslar çift yüzüğü olduğu için hem kadına hem de erkeğe uygun alyans seçimi yapılması gerekmektedir. Çoğu çift yine eski alışkanlıkları devam ettirerek klasik modelleri alyansları seçme eğiliminde olsa da son moda alyans modelleri içinden de zevkine uygun olanı bulacaktır. Hem sevdiğinizin ismini sürekli size hatırlatacak ve yanınızda hissettirecek olan alyans kesinlikle isimli alyanslardır.

Alyans seçerken de iyi bir kuyumcudan destek alınması önemlidir. Zevklerine uygun olarak sizlere yardımcı olacaklardır.

CEVAP VER