Evlenecekler İçin Çift Alyans Modelleri

0
336 views

Son yıllarda gelişen takı sektörü ile birlikte, takı modellerinde de farklı tasarımlar dikkat çekmeye başladı. Bu takılara alyans modellerini de dahil edebiliriz. Artık yeni evlenecek çiftler için hazırlanan altın alyans modelleri çok daha farklı ve çok daha modern tasarımlar ile buluşuyor.

Evlilik hazırlığında olan ve alyans alışverişine çıkan çiftlerin tercihi, genellikle uyumlu ve benzer alyanslar olmaktadır. Bunun için de, takı piyasasında çift alyans modellerine geniş yer verilmektedir. Gelin ve damat adaylarına özel olarak tasarlanan yeni çift alyanslarda, yüzlerce farklı model sizleri bekliyor. Bunlar arasında en çok beğenilenler ise; Osmanlı motifli, çeşitli süslemeleri olan ve renkli alyanslar oluyor.

Çift alyans modelleri, çiftlerin birbirlerine bağlılıklarını en güzel şekilde ifade ettikleri özel düğün takılarıdır. Bu alyanslar arasından evlilik hazırlığı yapan çiftler diledikleri tarz ve modelde alyanslara ulaşabilirler Alyans seçiminde bile farklı olmasını istemeyen çiftlerin ilk tercihi olan çift alyans modelleri, geniş fiyat aralıkları ile de her cebe hitap ediyor. Eğer sizler de eşiniz ile aynı stil ve uyumlu alyanslar takmak istiyorsanız, çift alyans koleksiyonları arasından seçim yapmakta hiç zorlanmayacaksınız demektir. Tabi, alyans alışverişi öncesinde yılın trendlerini de takip etmenizi öneriyoruz. Böylelikle sizler de yılın alyans modasına ayak uydurarak, herkesin beğeneceği bir çift alyansa sahip olabilirsiniz. Yazımızın devamında, 2015 yılının en şık çift alyans modellerinden örneklere ulaşabilirsiniz.

Evlenecekler-icin-cift-alyans-modelleri-1 Evlenecekler-icin-cift-alyans-modelleri-2 Evlenecekler-icin-cift-alyans-modelleri-3 Evlenecekler-icin-cift-alyans-modelleri-4

CEVAP VER