Söz, Nişan ve Evlilik için Gümüş Alyans Modelleri

0
913 views

Türk toplumunda evlilik hadisesi büyük önem taşıyor. Hatta önemi o kadar büyük ki; çeşitli aşamalar dahilinde evlenme süreci gerçekleşiyor. Önce damat tarafı kız tarafının evine geliyor ve istenme merasimi yapılıyor. Kahveler içilip bir yandan da ikramlar yapılıyor. Sonra da söz, nişan ve düğün kutlamaları birbirini kovalayan dizi sürecinde gerçekleşmeye devam ediyor.

2017 Alyans Modelleri

Evlilik süreci her ne kadar uzun ve yorucu bir şekilde devam etse de bu süreç kapsamında hedeflenen nokta; alyansların takılarak gençlerin mutlu bir şekilde bir arada olmasıdır. Bu yüzden de evlenmek için hazırlıklara başlayan çiftler alyans modellerine göz atarak bu çerçevede alyansları daha doğru bir şekilde seçmeye çalışıyorlar.

2017 yılında söz yapacak olan, ya da nişanlanarak evlenmek için bekleyen çiftler daha çok gümüş alyans modellerini tercih ediyorlar. Altın fiyatlarının çok yüksek olmasından ve ileride maddi yönden sorun yaşamamak isteyen çiftler gümüş alyans modelleri arasından bir seçim yaparak hem şık, hem modern, hem de ekonomik yollarla alyans alıyorlar.

CEVAP VER