Şık ve Modern Alyans Modelleri

0
964 views

Mutluluğa bir adım atan çiftlerin yegane takıları olan alyans modelleri, özel koleksiyonlarda çok farklı model ve detaylar ile evlilik hazırlıkları yapan çiftlerin beğenisine sunuluyor. Taşlı, taşsız, pırlanta, desenli alyans modellerinin yanı sırA; Osmanlı, desenli, klasik alyanslar ve modern alyans modelleri de son yıllarda öne çıkan tasarımlar haline gelmiştir.

Alyans alışverişlerinde ortak bir paydada buluşmak isteyen çiftler, çoğunlukla uyumlu ve çift alyanslar arasından seçimlerini yapıyorlar. Öyle ki, artık alyans kreasyonlarında çift alyanslara daha fazla yer veriliyor.  Bu değerli yüzüklerin içine dilediğiniz yazıyı yazdırabilir ve hatta özel siparişler ile kendi hayalinizdeki alyansa sahip olabilirsiniz.

Alyans modelleri, 2015 takı kreasyonlarında bambaşka bir görünümü ile beğeniye sunuldu. Etnik desenlerin ve Osmanlı temalı motiflerin modern bir halde yansıtıldığı yeni alyans modelleri, klasik alyanslara oranla artık daha fazla talep görüyor. Sizler de alyans araştırması yapıyorsanız, yılın trendi şık ve modern alyans modelleri arasından kendi stilinizi yansıtan ve eşiniz ile ortak zevki yansıtan modeller arasında karar vermeniz yönündedir.

2015 yılının bir diğer alyans trendi, gelin adaylarının görürü görmez hayran kaldığı tektaş alyans modelleridir. Bu alyanslar, gösterişli ve modern görünümleri, şık taş detayları ile evlilik planları kuran bayanların hayallerini süslüyor. Evlilik alyansları, yanları taşlı, iki ve üç renkli beyaz ve sarı altın seçenekleri ile bütünlük sağlayan modeller olarak çok fazla alternatife sahiptir.

Modern-alyans-modelleri-1 Modern-alyans-modelleri-2 Modern-alyans-modelleri-3 Modern-alyans-modelleri-4

CEVAP VER