Nişan ve Söz Alyans Modelleri

0
2.106 views

Eşsiz tasarımlara sahip yeni alyans modelleri, nişan ve söz alışverişine çıkan çiftlerin beğenisini kazanıyor. Her biri ihtişamlı bir görünüme sahip sezonun yepyeni alyans modellerine göz gezdirdiğimizde; fark yaratan tasarımların modern dokunuşlar ile daha bir göz kamaştırıcı hale geldiğini görmekteyiz. Herkesin zevkine hitap edecek sınırsız sayıda model ve çeşitlilikteki alyanslar, aşkın ve bağlılığın sembolü olarak evlilik hayalleri kuran çiftlerin parmaklarında hayat buluyor.

2015’in trendi alyans modelleri, renkli ve taşlı tasarımlar ile son derece şık görünümlere sahiptir. Bu alyanslar arasında evlenecek gelin ve damat adaylarının en beğendikleri ise; çift alyans modelleridir. Bunun da nedeni; çiftlerin parmaklarında aynı model alyansı taşımak istemeleri ve böylelikle aşk ve sadakatlerini her daim hatırlamak istemeleridir. Sizler de evlilik hayallerine bir adım daha yaklaştıysanız, söz veya nişan için özel olarak tasarlanan yeni alyans modelleri arasından sizin zevkinize hitap edecek modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Alyans seçiminden sonra, içlerine tarih, isim gibi çeşitli anlamlı yazılar yazdırarak, bu yüzükleri daha bir değerli hale dönüştürebilirsiniz.

Günümüzde söz için alyans yerine evlilik teklifinde takdim edilen tektaş yüzükler bayanlar tarafından söz yüzüğü olarak kullanılmaya başlanmıştır. Sonrasında düğün alışverişine çıkarak çiftler ortak zevklerini yansıtan bir çift alyans almaktadırlar. Bayanlar, tektaş ve alyanslarını bir arada kullanmak istiyorlarsa, ışıltısı ile göz kamaştıran tektaş alyans modellerine de bakmadan karar vermemelerini öneriyoruz.

Nisan-ve-soz-alyans-modelleri-1 Nisan-ve-soz-alyans-modelleri-2 Nisan-ve-soz-alyans-modelleri-3 Nisan-ve-soz-alyans-modelleri-4

CEVAP VER