Erkekler için Alyans Modelleri

0
343 views

Erkekler, hayatlarındaki özel bayanı buldukları zaman evlilik kararı alarak, evlilik yolunda önemli bir adım atarlar. Tabi, evlilik teklifi ve “evet” cevabından sonra evlilik için hazırlıklar başlar. Bu heyecanlı bir telaşın olduğu dönemde söz ve nişan için çiftler alyans seçmeye giderler. Nişan ve evliliğin en mutlu simgesi olan altın alyanslar, zengin bir çeşit yelpazesi ile gelin ve damatların beğenisine sunulmaktadır. Böyle bir durumda da erkekler seçim yapmakta kararsız dakikalar yaşamaktadırlar.

Geçmişten günümüze kalan bir gelenek olan alyans takılar, evliliğin ve sonsuz aşkın sembolü olarak çiftlerin parmaklarında hayat bulmaktadır. Günümüzde alyans modelleri modern bir hal almıştır. Her biri çok farklı desen ve süslemelere sahip alyans modelleri arasında seçim yapmakta zorlanan erkekler genellikle tercihi hayat arkadaşına bırakırlar. O nedenle, çiftlerin ortak bir zevkte buluşması için altın takı piyasasında yüzler çeşit çift alyans modelleri mevcuttur. Çift alyanslarda da erkeklerin alyansları daha bir sade olmaktadır.

Erkekler için özel olarak tasarlanan alyans modellerinde genellikle siyah çizgiler ve Osmanlı desenleri hakim olmaktadır. Bunun yanı sıra; beyaz altın alyanslar da erkeklerin favorileri arasındadır. Sarı altın ve geleneksel klasik alyans modelleri de beylerin hala vazgeçemediği düğün takılarıdır. Erkekler, seçecekleri alyansın gelinin alyansı ile uyumlu olmasına dikkat ederler. Bunun için sizlere yazımızın devamında birbirinden şık çift alyans modelleri örneklerini sizlere sunuyoruz.

Erkekler-icin-alyans-modelleri-1 Erkekler-icin-alyans-modelleri-2 Erkekler-icin-alyans-modelleri-3 Erkekler-icin-alyans-modelleri-4

CEVAP VER