En Yeni Alyans Modelleri

0
472 views

Evliliğin vazgeçilmez unsuru olan alyanslar, çiftlerin bir ömür boyu birbirlerine sadakat yemini ile bağlı kalacaklarını temsil eden takılardır. Parmağınızdan bir ömür çıkarmama dileği takacağınız alyansı seçerken, çok özenli davranmanızı tavsiye ediyoruz. Genellikle evlilik hazırlıkları yapan çiftler alyans seçiminde kararsızlık yaşamaktadırlar. Sizler de düğün öncesi alyans alışverişine çıkmadan önce, yılın alyans trendlerine göz gezdirmenizi ve bir modele karar vermenizi öneriyoruz. Yine, parmağınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve eşiniz ile uyumlu bir alyans seçmeniz de oldukça anlamlı olacaktır.

2015 yılında birbirinden güzel ve modern alyans modelleri görücüye çıktı. Her biri ayrı ihtişamlı olan bu alyans modelleri arasında evlenecek çiftlerin tercih ettikleri, genellikle çift alyanslar oluyor. Bu alyansların uyumlu ve aynı model olması nedeniyle, çiftler aralarındaki sevgi ve sadakati temsil edecek alyansların aynı model olmasına dikkat ediyorlar.

Yılın en yeni alyans modelleri arasında en çok beğenilenler, Osmanlı motifli ve renkli alyanslardır. Siyah şeritli ve bronz detayların mevcut olduğu yeni alyanslar da oldukça beğenilen tasarımlar oldu. Bunun yanı sıra; pırlantalı altın alyanslar da çiftlerin gözde modelleri arasında yer alıyor. Yeni sezonda her bütçeye hitap eden çok farklı tasarımlarda ve özgün modellerde alyans modelleri mevcuttur. Sizler de bu zengin çeşit yelpazesine sahip yeni alyans modelleri arasında, hem kendinizin hem de eş adayının zevkine hitap eden ve ortak noktada birleşeceğiniz uyumlu bir alyans modeline kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

En-yeni-alyans-modelleri-1 En-yeni-alyans-modelleri-2 En-yeni-alyans-modelleri-3 En-yeni-alyans-modelleri-4

CEVAP VER