En Şık 2015 Alyans Modelleri

0
942 views

Evlenmeye karar veren ve düğün tarihi alan çiftler için sıra alyans seçimine gelir. Alyans seçimi hayatınızın en heyecanlı ve keyifli anlarından biri olacaktır. Hayat arkadaşınız ile bir ömür boyu parmaklarınızdan çıkarmamak temennisi ile seçim yapacağınız alyans, evliliğiniz boyunca parmağınıza takacağınız takı olacaktır. O nedenle, alyans seçiminde çiftler uzun yıllar kullanabilecekleri modeller arasında karar vermelidirler. Yine, parmaklarına rahat bir şekilde oturan ve abartıdan uzak modeller seçmeniz, her kıyafetiniz ile uyumlu olmasını sağlayacaktır.

Klasik alyans modellerinin yerini günümüzde özel tasarım ve desenli alyanslar aldı. Özellikle çift alyanslar, bir uyum içerisinde oldukları için en çok tercih edilen modellerdir. Bunun en önemli nedeni, evlenecek çiftlerin ortak bir paydada buluşmak istemesi ve aynı alyans modeli ile bağlılıklarını daha bir güçlendirme dilekleridir. Takı tasarımcıları da bu doğrultuda çok modern ve şık çift alyans modelleri piyasaya sürmektedir. Her biri ihtişamlı ve modern bir havaya sahip olan 2015 alyans modelleri, özel bir alyans arayanların da tercihidir.

Alyans modasında Osmanlı motifleri fırtına gibi esmektedir. Yine, desenli, iki ve üç renkten oluşan, siyah çizgileri olan, taşlı, nazar boncuklu ve beyaz altın sarı altın karışımı alyanslar da son yılların öne çıkan modelleri olmayı başarıyor. Bunun yanı sıra, klasik bir çift alyansa sahip olmak isteyenler için de birbirinden güzel altın klasik alyans modelleri mevcuttur.

2015-alyans-modelleri-1 2015-alyans-modelleri-2 2015-alyans-modelleri-3 2015-alyans-modelleri-4

CEVAP VER