2015 Alyans Modelleri Nelerdir?

0
230 views

Alyans seçimi, evlilik yolunda heyecanlı adımlar ile ilerleyen çiftlerin en özel anlarından biridir. Aşkın ve bağlılığın birer simgesi haline dönüşen ve ömür boyu beraber olmak umuduyla alınan alyans modelleri, artık öyle şık tasarımlarla buluşuyor ki, alyans alışverişinde çiftler oldukça kararsız dakikalar yaşıyorlar.

2015 alyans modelleri arasında e dikkat çeken modeller, renkli ve desenli alyanslar oluyor. Bu alyanslar, genellikle farklı alyans seçimi yapmak isteyen çiftlerin büyük beğenisini kazanıyor. 2015 yılının gözde alyans modellerinin dikkat çeken unsurlarından biri ise; siyah şeritler ve taş işlemeler oluyor. Yine; çift alyans modellerinde de oldukça farklı çeşitlerde alyanslara ulaşabilirsiniz.

Günümüzde alyans modellerinin geneli gösterişli tasarımlar ile buluşmaktadır. Bunun da nedeni; bu alyansların üzerinde kullanılan taşlar, pırlantalar ve desenlerdir. Alyans modellerinde hakim olan genel tema ise; Osmanlı motifleridir. Osmanlı esintisi alyans modasında uzun bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

2015 alyans modasında göze çarpan detaylardan biri; parlaklıklarıdır. Bir diğer detay ise; eskitme tarzı ve mistik desenlerdir. Bayanların tercih ettiği alyanslarda genellikle taş detayı mevcuttur. Erkeklerin tercih ettiği alyanslar ise; çoğunlukla Osmanlı motifli ve siyah şeritli altın alyans çeşitleri olmaktadır. 2015 alyans modelleri arasında, geometrik desenler ve köşeli modeller de beğenilen tasarımlardan biridir. Bu alyanslar, parmaklarınıza oldukça modern bir hava katacaktır. Klasik bir çift alyans almak isteyenler için de dalgalı hatlara sahip ve sade bir şıklığa sahip yepyeni alyans modelleri mevcuttur.

2015-alyans-modelleri-neler 2015-alyans-modelleri-neler-1 2015-alyans-modelleri-neler-2 2015-alyans-modelleri-neler-3

CEVAP VER