Klasik Altın Alyans

0
775 views

Alyans modelleri, düğünlerin ve nişan törenlerinin olmazsa olmaz takılarıdır. Bir çiftin evlilik yolunda attıkları önemli adımdan sonra, aşklarını sürekli kılacağının sembolü olarak taktıkları alyanslar, parmaklarında uzun yıllar sevgi ve sadakatlerini temsil eder.

Alyans alışverişleri esnasında çifter ne tarz bir alyans seçimi yapacakları konusunda ciddi bir kararsızlığa düşerler. Altın alyans alışverişlerinde dikkat etmeniz gereken noktalardan biri; bu alyansı uzun yıllar kullanacağınız için daha klasik ve sade olmasıdır. Üzeri süslemeli ve taşlı alyansların daha kısa sürede yıpranma ihtimali yüksektir. Yine ortak bir zevkte buluşarak uyumlu bir çift alyans almaya karar veren çiftler de klasik alyanslara yönelmektedirler.

Klasik alyans modelleri, parmağınızdan hiç çıkarmayacağınız için diğer takılarınız ile de uyumlu olacaktır. Diğer alyansları her takı ile uyumlu hale getirmek zordur. Oysa ki, klasik altın alyans modelleri, tüm takılar ile göze batmaz.

Mutlu bir evliliğin yegane sembolü olan altın alyans modelleri; orijinal klasik dizayn ile daha bir anlamlı olmaktadır. Yeni sezonda klasik beyaz altın ve sarı altın alyans modellerinde yer alan ufak detaylar, bu yüzükleri çok daha güzel hale getirmiştir. Yeni evlenecek çiftler, 2015 takı koleksiyonlarında onlarca çeşit altın alyans arasından uygun bir fiyata çok şık bir çift alyans modeline sahip olabilirler. Yazımızın devamında, evlilik planları kuran çiftlere özel en şık alyans modellerinden örnekler sizleri bekliyor.

Klasik-altin-alyans-1 Klasik-altin-alyans-2 Klasik-altin-alyans-3 Klasik-altin-alyans-4

CEVAP VER