Alyans ve Tektaş Uyumu Nasıl Olmalıdır?

0
1.480 views

Evlenmek her genç kızın hayalidir ve evlenirken düğünde ya da evlilik aşamasında takılan altınlar da her genç kızı mutlu etmektedir. Bu yüzden de evlenirken; sorulan bazı sorular yer almaktadır. Bunların en başında da hem alyansın, hem de tek taşın alınması durumunda uyumun nasıl sağlanacağı yönündedir. Bugün sizlere uyum konusunda bilgi sağlayacağız.

Alyans ve Tektaş Uyumu

Öncelikle tektaştan başlayalım. Eğer siz çok sade bir bayan olsanız ve hatta hiç takı takmayı sevmeseniz bile; mutlaka tektaş adını duyduğunuz anda içinizde bir mutluluk hissedersiniz. Hem hayal ettiğiniz evliliğe yaklaştığınızı, hem de şık görünen parmaklara sahip olacağınızın işareti olan tektaşa bir de alyans eklenmektedir. Evlenirken takılırken ve aslında sizin evli olduğunuzu kanıtlayan alyans ve tektaş aynı parmakta kullanılmak istenmektedir. Bu yüzden de uyum konusunda tereddüt yaşayan bayanlar çok fazladır.

Hem tektaşınız, hem de alyansınız varsa; ikisinin aynı renk olmasına ve tektaşınızdaki taş ve ışıltının alyans sadeliği ile bütünleşmesine imkan vermelisiniz. Her ikisinin de çok ağır olması ne yazık ki size uyum sağlamaz. Ağırlık tektaşta olmalı, alyans ise; zarifliği ile şıklığı tamamlamalıdır.

CEVAP VER