Altın Alyans Modası

0
398 views

Altın alyans modelleri geçtiğimiz yıllara oran ile büyük bir değişime uğrayan takılar olmuştur. Artık altın alyanslarda binlerce farklı desen ve motiflerde tasarımlar mevcuttur. Tabi, bu durum alyans alışverişine çıkan çiftlerin kararsız dakikalar yaşamasına neden olmaktadır. O nedenle, alyans alışverişi öncesinde yılın alyans modası hakkında detaylı bilgi edinirseniz, birçok seçeneği de elemiş ve aklınızda bir modele öncesinden karar vermiş olursunuz.

Altın alyanslar uzun asırlardır evliliğin simgesi haline gelen takılardır. Bir gelenek olarak birçok uygarlığa dağılan alyanslar, artık dünya üzerinde evlenen her çiftin parmaklarını süslüyor. Alyans seçimi ile heyecanlı dakikalar sizleri beklemektedir. Alyanslar farklı koleksiyonlarda satışa sunulan takılardır. Klasik alyans modelleri sadelikten hoşlanan çiftlerin tercihi olurken, taşlı ve işlemeli alyanslar daha çok alyans modasına ayak uydurmak isteyen çiftlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Evlenecek çiftler genellikle aynı ve uyumlu alyans modellerine sahip olmak isterler. Bunun için birbirinden güzel çift alyans modelleri mevcuttur.

Altın alyans modasında bu yıl Osmanlı motifleri ve iç içe geçen desenleri sıkça görüyoruz. Bunun yanı sıra; aşağıdaki resimlerde de olduğu gibi, siyah çizgili alyans modelleri 2015 takı modasında sıkça karşımıza çıkıyor. Yine çift alyans modellerinde hanımlar için tektaş detayı da mevcuttur. Bronz, sarı ve beyaz altının harmanlandığı renkli alyans modelleri ise, taş detayları ve diğer detaylar ile alyans alışverişindeki çiftlerin ilk baktıkları tasarımlar oluyor.

Altin-alyans-modasi-1 Altin-alyans-modasi-2 Altin-alyans-modasi-3 Altin-alyans-modasi-4

CEVAP VER